Patrycja Juszkat

Nazywam się Patrycja Juszkat. Ukończyłam edukację w zakresie psychoterapii systemu Wewnętrznej Rodziny (Internal Family Systems, w skrócie IFS) i prowadzę sesje indywidualne w tym nurcie.

Moją pracę superizuje Michał Jasiński, certyfikowany nauczyciel Coherence Psychology Institute. 

Jestem również mediatorką specjalizującą się w sprawach rodzinnych, członkiem Stowarzyszenia Mediatorów Sądowych, konsultantką kryzysową udzielającą pierwszej pomocy psychologicznej oraz założycielką Pracowni Dobrych Relacji

Specjalizuję się w pomocy osobom doświadczającym trudności w relacjach, komunikacji oraz regulacji emocji. 
 
Pracuję z osobami mieszkającymi w różnych zakątkach świata, w języku polskim oraz włoskim, podczas indywidualnych sesji telefonicznych oraz online. 
 

W swojej pracy wykorzystuję elementy Terapii Skoncentrowanej na Emocjach dla Par (EFT),  Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS), Terapii Koherencji, Porozumienia bez Przemocy (NVC), Rodzicielstwa Bliskości, Self-Reg oraz Mindfulness.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą 10-letniego chłopca.

Odkąd pamiętam fascynują mnie języki obce. Posługuję się angielskim, włoskim, hiszpańskim oraz francuskim. Dzięki Sue Johnson, twórczyni terapii skoncentrowanej na emocjach dla par, odkryłam  wielką miłość do tanga argentyńskiego, które tańczę razem z mężem. 

Uwielbiam się uczyć. W wolnych chwilach szukam nowych inspiracji, książek, szkoleń i warsztatów. Relaksuję się na macie ćwicząc yin yogę oraz grając na ukulele. Kocham kuchnię tajską oraz dobrą kawę o poranku.

+48 796 236 306 / kontakt@patrycjajuszkat.com